e-patomorfologia

Szanowni Państwo, 

Bardzo serdecznie dziękujemy za aktywny udział w konferencji „Rozpoznanie patomorfologiczne – nowa (elektroniczna) era”, która miała miejsce 12 grudnia w Wielkopolski Centrum Onkologii w Poznaniu.

W związku z otrzymaną informacją o przygotowywanym w pierwszej połowie stycznia 2024r. spotkaniem dla producentów oprogramowania dla jednostek diagnostyki patomorfologicznej oraz szpitali, w celu umożliwienia udziału jak najszerszej liczbie podmiotów proszę o przekazanie informacji nt. używanego przez Państwa oprogramowania na adres email: renata.langfort@gmail.com do dnia 28 grudnia br.

Jednocześnie w nawiązaniu do dyskusji, która odbyła się w trakcie konferencji, w związku z uwarunkowaniami prawnymi (tj. dostępem pacjenta do swojej dokumentacji medycznej) proponujemy, aby w dokumencie „Rozpoznanie patomorfologiczne”, który Państwo autoryzujecie (i w niektórych sytuacjach wydajecie) umieszczać następujące stwierdzenie:

„Z wynikiem badania zgłoś się do lekarza prowadzącego!”

Informujemy, że wkrótce zostanie opublikowany dostęp do wykładów oraz sesji pytań i odpowiedzi konferencji z dnia 12 grudnia.

Renata Langfort

Andrzej Marszałek

Dodaj komentarz