Zaproszenie na VI Kongres Onkologii Polskiej

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Naukowego oraz Zarządu Polskiego Towarzystwa Onkologicznego przekazujemy zaproszenie na VI Kongres Onkologii Polskiej, który odbędzie się w dniach 17–19 października 2024 roku w Warszawie.

Motywem przewodnim tegorocznego Kongresu jest interdyscyplinarna opieka onkologiczna. W programie zaplanowano ponad 50 sesji edukacyjnych, w tym blisko 150 wykładów, a udział potwierdziło ponad 150 wykładowców, będących ekspertami w zakresie przedstawianych zagadnień. Dzięki staraniom podjętym przez Zarząd Główny PTO program obfituje w interesujące sesje, również z udziałem gości zagranicznych, m.in. Prezydenta ESMO (European Society for Medical Oncology). Z kolei reformie opieki onkologicznej poświęcona będzie sesja plenarna z udziałem przedstawicielstwa Ministra Zdrowia.

Mamy nadzieję, że obszerny program Kongresu dostarczy Państwu interesujących, nowoczesnych wiadomości potrzebnych w praktyce klinicznej i badaniach naukowych. Wierzymy, że VI Kongres Onkologii Klinicznej spełni Państwa oczekiwania, a także będzie okazją do spotkań, rozmów i wymiany doświadczeń.

Informacje na stronie wydarzenia: https://kongres.pto.med.pl/33396.1.2024.warszawa

W imieniu Przewodniczącego Komitetu Naukowego
Sekretarz PTP

Dodaj komentarz