Walne Zebranie Członków Polskiego Towarzystwa Patologów

Uczestnicy Walnego Zebrania Członków Polskiego Towarzystwa Patologów

Szanowni Państwo,

Uprzejmie przypominam o zbliżającym się Walnym Zebraniu Członków, które odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2022r. I termin o godz. 15:00, II termin o godz. 15:15.

W załączeniu (poniżej do pobrania) zawiadomienie o zabraniu Walnym, projekt Statutu, instrukcja głosowania oraz formularz zgłaszania propozycji zmian w projekcie statutu.

Zebranie odbędzie się w trybie hybrydowym, tzn. z wykorzystaniem środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość (on-line w czasie rzeczywistym) oraz dla osób chcących wziąć udział w obradach stacjonarnie w Poznaniu ul. Garbary 15, sala 6051. 

Poniżej przedstawiono informacje dla osób biorących udział w Zebraniu w trybie on-line (tj. przy wykorzystaniu środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość).

W czasie Zebrania będą wykorzystywane dwa systemy: 1) umożliwiające udział w Zebraniu w czasie rzeczywistym oraz 2) umożliwiające oddanie głosu w trybie głosowania tajnego.

Za pomocą platformy ZOOM odbywać się będzie Zebranie, głosować zaś będziemy za pomocą aplikacji WZA24. 

Otrzymają Państwo w terminie do 19 kwietnia 2022r, osobnym mailem z adresu aplikacja@wza24.pl dane do logowania – login i hasło.

Na dzień 21 kwietnia 2022r. na godz. 15:00 zaplanowane zostało próbne łączenie, w tym wykorzystanie systemu do głosowania. Prosimy o poświęcenie kilku chwil i udział w próbnym łączeniu, aby Walne Zebranie Członków oraz głosowania mogły się odbyć sprawnie.

W załączeniu przesyłamy instrukcję dotyczącą wykorzystania aplikacji WZA24 oraz ZOOM, przy wykorzystaniu których odbędzie się Zebranie.

Rekomendujemy wcześniejszą instalację Zoom Meetings, instalator do pobrania pod adresem: https://zoom.us/download (w ustawieniach programu proszę wpisać swoje imię i nazwisko w celu identyfikacji)

WZA 24 – po wejściu na stronę systemu https://app.wza24.pl, pojawi się okno logowania, gdzie należy wprowadzić swoje dane autoryzacyjne uzyskane od dostawcy systemu ze skrzynki mailowej: 

aplikacja@wza24.pl

UWAGA! Należy mieć otwarte w jednym czasie dwie aplikacje (dwa okna): Zoom (udział w Zebraniu) oraz WZA24 (udział w głosowaniach).

Obsługę techniczną zebrania zapewnia Alfakonferencje S.C.

Dodaj komentarz