konferencja w CMKP

przekazuję otrzymaną informację:

Szanowni Państwo,

Podejmujemy ponowną próbę organizacji Konferencji Bielańskiej.  Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w naszej Konferencji Konsultacyjno- InformacyjnejTemat: „Wybrane zagadnienia z patomorfologii gastroenterologicznej. Wymagania dotyczące opracowania i oceny histopatologicznej materiału uzyskanego drogą dysekcji podśluzówkowej i mukozektomii.” w dniach 10-11.06.2022.

Mamy nadzieję, iż tym razem sytuacja pandemiczna i geopolityczna umożliwi nam długo wyczekiwane spotkanie.

Prosimy o nadsyłanie przypadków na część konsultacyjną.
Jesteśmy zainteresowani szerokim wachlarzem przypadków, każdym którym z jakiegoś powodu chcielibyście Państwo podzielić się z koleżankami i kolegami.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt i przesyłanie preparatów do Zakładu Patomorfologii CMKP do dnia 10.05.2022.Preparaty należy wysyłać na adres.Zakład Patomorfologii CMKPDom Nauki CMKP pokój 3 abcul. Schroegera 8201-828 Warszawatel. 22- 56-01-090Wcześniejszy termin nadsyłania preparatów podyktowany jest czasem koniecznym do przygotowania materiałów do prezentacji elektronicznej.

Zapraszamy do rejestrowania się na konferencję

„Wybrane zagadnienia z patomorfologii gastroenterologicznej. Wymagania dotyczące opracowania i oceny histopatologicznej materiału uzyskanego drogą dysekcji podśluzówkowej i mukozektomii”
Czerwiec, WARSZAWA, 01-722/3-00-012-2022

 w terminie 10-11.06.2022 Aula Główna CMKPInformacje dotyczące rejestracji na Konferencję znajdziecie Państwo na stronie CMKP i w poniższym linku,https://kursy.cmkp.edu.pl/?gz=1&spe=22&ro=2&year=2022&mie=6&ue=&txt=&nr=&platforma=&open=false

Z góry cieszymy się na spotkanie z Państwem
Z wyrazami szacunku
prof. dr hab. n. med. Adrzej Mróz
Kierownik Zakładu Patomorfologii CMKP

Dodaj komentarz