kolejny kurs cyfrowej cytologii tarczycy w Gliwicach

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 16 marca 2018 gliwicki Oddział Centrum Onkologii – Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie, Polska Grupa ds. Nowotworów Endokrynnych oraz Polskie Towarzystwo Patologów organizują wspólnie Zimowo-Wiosenną Szkołę Cytologii Tarczycy –  Spotkanie Jednodniowe organizowane pod hasłem „Cytologia wirtualna zmian w tarczycy jako wskazania do badań biologii molekularnej: zintegrowana decyzja terapeutyczna”.

Spotkanie to organizowane jest w ramach współpracy Konsorcjum ONKOTEST projektu MILESTONE w ramach programu „Profilaktyka i leczenie chorób cywilizacyjnych” STRATEGMED finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (STRATEGMED2 /267398/4/NCBR/2015).

Informujemy, że zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu można dokonać pisząc na adres e-mail emilia.kulik@io.gliwice.pl . Rejestracja uczestnictwa trwa od 13 lutego do 2 marca br.  Możliwa jest także rezerwacja noclegów w Hotelu Instytutowym pod numerem telefonu (32) 278 96 39, lub mailowo hotel@io.gliwice.pl., lub w Hotelu Malinowski Business https://www.hotelmalinowski.pl/o_hotelu.html (prosimy o podanie hasła „Szkoła Cytologii Tarczycy” przy rezerwacji) UWAGA: liczba uczestników jest ograniczona!

Polskie Towarzystwo Patologów widzi możliwość zwrotu kosztów noclegów dla członków PTP uczestników Szkoły, którzy zdecydują się na nocleg w pokoju dwuosobowym. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo wkrótce także na stronie Towarzystwa https://pol-pat.pl/ .

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z programem Zimowo-Wiosennej Szkoły Cytologii Tarczycy (w załączeniu).

Jednocześnie informujemy stałych uczestników regularnych spotkań Polskiej Grupy ds. Nowotworów Endokrynnych w Gliwicach, że w programie Szkoły ujęliśmy także konsultację trudnych diagnostycznie przypadków raka tarczycy.

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w naszym spotkaniu!

Do zobaczenia w Gliwicach,

/-/ Prof. dr hab. Andrzej Marszałek

Prezes Polskiego Towarzystwa Patologów

/-/ prof. dr hab. Barbara Jarząb

Koordynator dziedziny „Rak Tarczycy” MILESTONE

program:

Slajd1

Dodaj komentarz